سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

خدمات

1 / 10
از 3 کاربر

خدمات پس از فروش محصولات   LASSA   

تایرهای تولیدی شرکت بریسا بریجستون سابانچی با برند تجاری LASSA  در مراحل طراحی، ساخت آزمایشی و تولید نیمه نهایی در قالب آنالیز رفتار تایر با نرم افزارهای شبیه سازی ،انجام آزمون های  کنترلی و تخریبی مختلف برای اطمینان از پاس کردن استاندارد های کشوری ، منطقه ای و جهانی ، انواع کنترل های کیفی خطوط تولید ، اجرای آزمون های عملکردی تایر و آزمون طول عمر ومقاومت در شرایط سخت کاری (تست جاده) مورد بررسی قرار گرفته و پس از اطمینان مجوزتولید انبوه گرفته و وارد بازار می گردند. 

 مع الوصف  به دلیل پیچیدگی فرایند تولید ، تغییر نیاز های بازار و سبک مصرف ، استفاده نامناسب (عدم تنظیم باد ،حمل بار بیش از حد مجاز نوشته شده بر روی تایر، حرکت با سرعت بیش از حد و ... ) ، مشکلات جاده (برخورد با اشیاء‌ تیز و برنده و موانع و ...) و مشکلات وسایل نقلیه ( تنظیم نبودن محورها ،جلوبندی، خرابی کیسه باد و ... ) دچار اشکالات ظاهری میشوند.

 توصیه اولیه شرکت بریسا برای شما مصرف کننده عزیز، شناخت دقیق ویژگی ها و مشخصات تایر مورد نیاز(با توجه به نوع کاربری خودرو) ، استفاده مناسب تایر مطابق دستورالعمل های موجود ، کنترل منظم تایر و خودرو است. این موضوع سبب میشود تا از بروز عیب در محصول جلوگیری شده و یا عیوب موجود در مراحل اولیه  پیدایش مشاهده و کشف گردند. 

به محض مشاهده عیوب می توانید با استفاده از اطلاعات فنی بارگذاری شده به ماهیت عیب پی برده و درصورتی که این عیب به واسطه  کارخانه سازنده پدید آمده باشد به نمایندگان خدمات پس از فروش معرفی شده در وب سایت لاسا مراجعه فرمائید.  

  روش کلی  ارائه خدمات : 

نصب آئین نامه نحوه ارائه خدمات در تمام نمایندگی های مجاز اجباری است. با این حال یک نسخه از آن در این سایت قابل دسترسی است. مطابق این آئین نامه تایرهایی که دارای شرایط مندرج در جدول زیر باشند  برای بررسی اولیه پذیرفته خواهند شد. 

 

 وجود حداقل 30% آج بر روی تایر

 

 در تایرهای کشاورزی : زمان ساخت  تایر کمتر از 36 ماه گذشته باشد.

 در سایر تایرها: زمان ساخت  تایر کمتر از 30 ماه گذشته باشد.

 تذکر1- : چنانچه از ساخت تایر بیش از زمان های اعلام شده گذشته باشد ، تایرها مورد پذیرش قرار نمیگیرند. 

تذکر2-آن دسته از تایرهایی که به دلیل مصرف نامناسب یا نقص فنی خودرو معیوب شده باشند ،مورد پذیرش قرار نمیگیرند. 

مدارک مورد نیاز : از شما مصرف کننده محترم تقاضا میشود تا مستقیما به مراکزارائه خدمات مراجعه فرمائید. همچنین مدارک مورد نیاز زیر را به همراه تایر به نمایندگان ارائه خدمات ارائه فرمائید. 

1-      کپی کارت خودرو        2-  کپی گواهینامه   3-  اصل کارت گارانتی

تبصره : دقت کنید که در زمان خرید تایر و دریافت کارت گارانتی ، با ارسال شماره کارت گارانتی به شماره پیامکی شرکت کارت گارانتی خود را فعال نمایید .

شماره پیامکی شرکت  10009121196688

پس از پذیرش تایر توسط نمایندگی ، برگ اعلام خسارت صادر و یک نسخه از آن تحویل شما می شود  . تایرمعیوب تا زمان مراجعه کارشناس نزد نماینده باقی مانده و برای بررسی در اختیار کارشناس قرار میگیرد. 

پس از بررسی در صورت قبول اشکال فنی ، فرم اعلام خسارت تکمیل خواهد شد و میزان خسارت براوردی به حساب اعلامی شما واریز خواهد گردید .

تذکر: از پرداخت مبلغ بیشتر از مقدار تعیین شده تحت عنوان انبارداری، کارشناسی و ... اکیدا خودداری فرمائید.

 

در زمانیکه  نظریه کارشناسی مورد قبول شما نباشد ، شما ضمن تحویل گرفتن  نظریه کارشناسی از دفتر نمایندگی ، می توانید به اداره استاندارد استان خود مراجعه و تقاضای کارشناسی مجدد نمایید.

در صورتیکه نظریه کارشناسی مغایر با نظریه اولیه باشد، این شرکت خود را مکلف به پرداخت مازاد مبلغ کارشناسی  می داند .

توجه  -  توجه  -  توجه  

شماره تماس مسیول خدمات پس از فروش :   آفای مهندس مهری  09125011945

ایمیل   :  mehri@farhadmehr.com

پس از تکمیل فرم اعلام خسارت توسط نمایندگان فروش این شرکت و در صورت عدم پاسخگویی ظرف یک هفته کاری با مسئول خسارات آقای مهری تماس حاصل فرمایید  .

در صورت عدم تکمیل فرم خسارت از هرگونه پاسخگویی معذور می باشیم  .

 

فرم اعلام خسارت تایر 

- فرم نظر خواهی 

 آیین نامه نحوه تشخیص عیوب ناشی از تولید و شیوه جایگزینی

-کارت گارانتی (طرف اول )

- کارت گارانتی ( طرف دوم )

- کاتالوگ (صفحه اول)

-کاتالوگ (صفحه دوم)

-کاتالوگ (صفحه سوم)

کاتالوگ (صفحه چهارم)

-کاتالوگ(صفحه پنجم )

-کاتالوگ(صفحه ششم)

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :